Misja Firmy


Misja Firmy

Uważamy, że sukces klientów to podstawowy warunek powodzenia naszej firmy. Dlatego pracujemy by zaspokajać potrzeby, rozwiązywać problemy, podpowiadać i doradzać.

Niezmiennie kierujemy się uczciwością i zaufaniem - wartościami koniecznymi w długookresowej współpracy z klientami.

Stale poszukując nowych obszarów ekspansji pracujemy nad poprawieniem naszej oferty, dobierając najlepsze produkty i usługi by jeszcze lepiej wspierać naszych klientów.

Uczynienie firmy Intermal Opakowania silną, nieustannie rozwijającą się, oferującą najwyższą jakość pozwoli by wartości, które najbardziej cenimy nie były pustymi hasłami. 
        

O Nas

Zaczęliśmy w 1990 roku w Bytomiu. Początkowo firma zajmowała się sprzedażą opakowań jednorazowych w najbliższej okolicy. Z czasem zwiększyliśmy zasięg prowadzonej działalności, otworzyliśmy filie w innych miastach Górnego Śląska. Na przestrzeni lat zmieniła się również nasza koncepcja sprzedaży opakowań jednorazowych.

          Obecnie siedzibą firmy jest Chorzów, gdzie skupiliśmy się na budowaniu sprawnego systemu sprzedaży opakowań jednorazowych i produktów użytku domowego, począwszy od przyjęcia zamówienia do jego realizacji wraz z dostawą do klienta.

          W chwili obecnej jesteśmy dystrybutorem wiodących producentów w branży opakowań jednorazowych jak i produktów szybko rotujących FMCG.

          Naszym głównym zadaniem jest jak najlepsza obsługa klientów, którym sprzedajemy nasze towary oraz prezentacja oferty nowym klientom.

          Zdecydowaliśmy, że realizację naszych celów oprzemy na współpracy z producentami o ustalonej renomie, oferującymi produkty wysokiej jakości. Jakość bowiem, jest tą cechą, którą staramy się wyróżnić w kontaktach z klientami.

          Założyliśmy, że obsługa klientów na wysokim poziomie nie jest możliwa bez stałego, bezpośredniego codziennego kontaktu. W związku z czym, obecnie każdy klient "Intermal Opakowania" może liczyć na opiekę naszych przedstawicieli handlowych, pracowników działu handlowego jak i handlowców firm, których jesteśmy dystrybutorami.

          Zamówiony towar dowozimy do klientów, bez względu na jego wielkość w ciągu 24 godzin. Nasz dział handlowy pracuje od 8.00 do 16.00 co pozwala klientom na dokonywanie zakupów w siedzibie firmy o dogodnej porze.

          Bezpośredni kontakt pracowników Intermal Opakowania pozwala każdemu klientowi przedstawić zindywidualizowaną ofertę uzależnioną od jego wymagań i potrzeb. Realizujemy również zamówienia obejmujące indywidualne potrzeby klientów jak: nadruki na opakowaniach.

          Niniejsza strona internetowa to kolejny element, którym pragniemy zaznaczyć naszą pozycję na rynku opakowań. Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu na bliższe zaznajomienie się z ofertą naszej firmy. Jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie i rady dotyczące jej zawartości.